.:: Friday, December 20 ::.

اخبار:
یک خبر دست اول و انحصاری در مورد عالیجناب ایکس که مستقیما توسط بلاگ رسمی Official Blogعالیجناب ایکس به ما داده شده است!!!
چیزی در مورد نشان " بند جوراب" می دونین؟ یه نشان سلطنتی انگلیسیه!!!
امروز این عالیجناب مفتخر به دریافت یک نشان جدید به نام نشان "پودر رختشویی" شد از نوع پودر "شوما"!!! (ر.ک. 28 آذر، Comment، بند E)
هیپ هیپ هورا!!!!
 نـــــــــــــــــه!!!!
در این جور موارد معمولا می گن "بینيم بــــــــــــــــا"!!! قابل توجه مسافر حسود عوضی عزیز!!! (البته درستش اوز هست! اما عجالتا اینجوریش بهتره!)
راستی چی خریدی!؟؟؟؟
آخرین خبر! برخی شایعات حاکی از اون هستند که برای سر این عالیجاب جایزه تعیین شده!!! تحلیل گران سیاسی و اجتماعی این بلاگ با توجه به شناخت عليا مخدره و تحربه های قبلی این شایعه را مقرون به حقیقت ارزیابی می کنند!!! از ملت غیور و شهید پرور بلاگستان دعوت می شود تا برای سلامت و طول عمر عالیجناب (که اصلا هم خودشو جدی نمی گیره، یه چیزی تو مایه های جا زدن!) دست به دعا برداشته و ساعت 9 شب تکبیر گویان بر فراز بلاگ های خود همبستگی خود را با این عالیجناب مظلوم نشان دهند!
پشت پرده! ما همین جا کاملا و 100% ارادت خود رو نسبت به عليا مخدره اعلام کرده و ... بابا کوتاه بیا!!! هنوز هیچی نشده برای سر جایزه تعیین می کنی!؟ حالا چه قدر هست این جايزه؟ شاید بصرفه خودم رو لو بدم!!!
ادامه اخبار،
امروز کلی وبگردی کردم! یه کمی هم به پخش شیشه خورده و امر خطیر کرم ریزی پرداختم!!! (نگین باز هم نامفهوم نوشتی!!! کسی که باید بفهمه می فهمه!!!)
یک خواننده خوب هم به علت مصرف کالاد ساهوی عالیجناب ایکسی به اشد مجازات محکوم شد! این دادگاه بنا به سنت های ملی بدون وکیل مدافع و هیئت منصفه برگزار شد که امیدوارم در دادگاه تجدید نظر به این موارد توجه بشه! نظر کارشناس این بلاگ در مورد اين دادگاه رو جویا شدیم! ایشان فرمودند با توجه به شرایط جغرافیایی و نیمه ژنتیکی اگر محکوم بر میزان شیطنت و بدجنسی خودش اضافه نکنه شانسی در دادگاه تجدید نظر نخواهد داشت!!!

یک پیام شخصی:
غورباغه هم برکه برگرد، Tout de suite!!! رقیب فعالیتش رو شدید کرده و باید بجنبیم که از رقابت عقب نمونیم!!! دوشنبه باید جفتش Fire شده باشه!!!

نکته روز:
هنوز کسی متوجه پیام رمز درون تصویر دیروز نشده!!!

موضوع انشاء:

"Anyone can make things bigger and more complex. What requires real effort and courage is to move in the opposite direction; in other words, to make things as simple as possible."

انشاء:
ممممم!!! هیچی! The more namafhoom, the behtar!

شعر روز:

remember as a child,
And even yet today,
The beauty and splendor,
Of a freshly fallen snow.

Walking through the forest,
And gazing down
Into the wintered valley below,
I was struck with awe.

A breathtaking beauty laid before my eyes.
No indiscriminately placed fluff,
But a covering fashioned by the Master,
Was enrapturing my senses.

Evergreen branches covered in white,
And dripping icicles
Reflecting the new day's sun,
Created a world of crystalline beauty.

Down in the valley,
I saw blanketed fields and rooftops,
And chimney smoke spiraling upward.
I felt peace and serenity before me,
As the magnificence of the view
Touched my heart.

The quiet and pristine picture
Brushed by the Master's hand,
Is more majestic and mighty
Than any man could ever make.

اگه چیزی متوجه نشدين ترجمش اين می شه! (به سبک IRIB):
هوا سرده! داره سرد تر هم می شه!!! بوی برف هم می آد!!

با تشکر از عوامل تهیه! خودم، بلاگ سپات، علی آقا (نگبان شیفت دم در بلوکمون! یه چیزی تو مایه های حراست!!!) و حمل و نقل و بقیه!!!

Until next time take care of yourself, and each other!

13:36

نظرات شما:

Post a Comment

بازگشت >>