سرعت مطمئنه!!!
.:: Friday, November 7 ::.

آدم ها رو می شه از روی رانندگیشون شناخت. رانندگی من مث خودم عجیبه! البته نه اینجا! اینجا باید مث آدم رانندگی کرد وگرنه ...! اما تو ایران که هر کاری دلت می تونی می خواد بکنی که واقعا دستت رو می شه!
من یکی رانندگیم اینجوریه:
تو شهر تند می رم اما نه خیلی خیلی تند! و حداکثر سرعتم تو شهر همونیه که خارج شهره! یعنی اگه خارج شهر از 120 بیشتر نمی رم تو شهر هم در بد ترين حالت همون جور می رم! این می شه که بغل دستیم بیرون شهر حوصله اش سر می ره ( اما احساس امنیت می کنه) اما داخل شهر صدای دندون هاش رو بعضی وقت ها می شه شنید! علی رغم این که تند می رم اما دیونه بازی در نمی آرم.. تند رفتن من دست به فرمونم به شدت خوبه (ما اینیم) و اگه قرار باشه تصادف کنم این کار رو تا وقتی می کنم که سرعتم زیر 20 یا 30 هست! به عبارت دیگه وقتی یواش می رم تپق می زنم! خیلی خوب و سریع دنده عقب می رم! فقط با نگاه کردن تو آینه می تونم با حداکثر سرعت تو یه کوچه بن بست تمام راه رو دنده عقب برم! (فوائد زندگی تو کوچه بن بست!!!)
خلاصه بگم! برداشت من اینه: کسانی که یه مدت پهلوی دستم نشستن می دونن که من تونن به رانندگی و دست فرمونم اعتماد کامل داشته باشن اما اگه تازه نشسته باشن حسابی ...!!! یه کم آدرنالین برای سلامتی خوبه ;)
تو خیلی از کار های دیگه هم دیدم این طوریم! تند رو! اما امن! مث درس خوندن! یا نمی خونم، یا خیلی تند و درست حسابی سر تهشو هم می آرم! باور می کنین یا نمی کنین! من درس خون نیستم! نه این که نیستم! این قدر تند سر و تهش رو هم می آرم که کسی نمی بینه درس خوندنمو!
اما همه جا نمی شه این جور بود! مثلا اینجا نمی شه اینجوری رانندگی کرد. این معنیش اینه که اینجا موقع رانندگی خودم نیستم.
رانندگی یه چیز مسخره است که می تونی راحت از زندگی حذفش کنی. می تونی بی خیال لذت بردن از رانندگی بشی. اما خیلی چیز های دیگه اگه احساس راحتی توش نکنی و دست و پات بسته باشه رو نمی شه راحت قبول کرد.
کلا بگم! من دوست دارم خودم باشم! گرچه می دونم تند رو هستم گرچه می دونم وقتی تند می رم خیلی ها جاشونو خیس می کنن! اما اگه یواش برم تپق می زنم! تصادف می کنم! یواش رفتن من امن نیست! اعصابم خورد می شه!
مث کسی می مونه که دوست داره تند راه بره و راحت نیست وقتی یواش راه می ره!!! می شه یه کم یواشش کرد! حتی دوکم! اما اگه دیگه اگه خیلی یواشش کنی پاهات می شکنه!

21:19

نظرات شما:

Post a Comment

بازگشت >>