جک سال!
.:: Saturday, December 6 ::.

تهران-خبرگزاري كار ايران
وبلاگهايي ايراني به عضويت انجمن وبلاگ نويسان در آمدند .
به گزارش خبرنگار IT خبرگزاري كار ايران‌‏, ايلنا, وبلاگ نويسان و بلاگ داران ايراني داخل كشور تحت رعايت شرايطي مي توانند به عضويت انجمن وبلاگ نويسان درآيند .
اين اقدام در پي بي سر و ساماني وبلاگها و نبود يك محوريت خاص در محتواي آنها و نيز جلوگيري از ادامه كار وبلاگها مبتذل و ضد اخلاقي و نيز فعاليت هاي سياسي صورت گرفته است .
بنا به اين گزارش اهداف اين انجمن محوريت بخشيدن به عملكرد وبلاگها و نيز ايجاد نشست هايي در خصوص آشنا كردن وبلاگ نويسان با اصول وبلاگ نويسي و ايجاد وبلاگهاي گروهي با محتواي بالاتر و جلوگيري از تخلفات دارندگان اين وبلاگها است .
گفتني است با ايجاد اين انجمن و رسميت بخشيدن به آن از سوي ارگانهاي ذيربط سازمان مخابرات اين انجمن خواهد توانست از وبلاگ نويسان خود در مواردي حمايت و در مواردي نيز اگر آن وبلاگ عملكردي خارج از اساس نامه انجمن نشان داد آن وبلاگ را توقيف كند.
لازم به ذكر است انجمن از مخابرات خواسته تا با حذف Filtering از وبلاگهاي ايراني موانع ايجاد شده را كه به سر راه وبلاگ نويسي قرار دارد حذف كند.
پايان پيام

دوست دارم ببینم کجا می‌شه لیست این بلاگر(!!!) های قانونی و موسسین و انجمن وبلاگ نويسان رو پیدا کرد! من شدیدا به یه مجوز احتیاج دارم!
البته نه برای این که بلاگ بنویسم! برای این که هر چی از دهنم در می‌آد بهشون بگم!!!

13:43

نظرات شما:

Post a Comment

بازگشت >>